implanty płock

Nasze usługi

Lekarz Stomatolog Izabela Grabowska udziela 3-letniej gwarancji na wszystkie usługi stomatologiczne. Warunkiem jej otrzymania są wizyty kontrolne co pół roku obejmujące m.in. przegląd i profesjonalne czyszczenie zębów.

Stomatologia ogólna

09.09.2016
Badanie i porada lekarska, plan leczenia 50 zł
Instruktaż higieny jamy ustnej -
Znieczulenie -
Wypełnienie 130 - 200 zł
Wypełnienie zęba mlecznego 100 zł
Odbudowa zęba na włóknie szklanym 300 zł
Lakowanie zęba 50 zł
Lapisowanie zębów (1 wizyta) 50 zł
Wybielanie zębów (met. nakładkowa) 700 zł
Wybielanie zębów (na fotelu) 1000 zł
Lakierowanie zębów 50 zł
Usuwanie kamienia nazębnego (skaling+piaskowanie+lakierowanie) 200 zł

Chirurgia stomatologiczna

09.09.2016
Znieczulenie -
Usunięcie zęba mlecznego 80 - 100 zł
Usunięcie zęba stałego 130 - 180 zł
Dłutowanie wewnątrzzębodołowe 250 - 350 zł

Endodoncja

09.09.2016
Znieczulenie -
Dewitalizacja ("zatrucie") miazgi zęba 100 zł
Ekstyrpacja miazgi w znieczuleniu 100 zł
Czasowe wypełnienie kanału 150 zł
Ostateczne wypełnienie kanałów: jednego 150 zł
Ostateczne wypełnienie kanałów: dwóch 200 zł
Ostateczne wypełnienie kanałów: trzech 300 zł
Zdjęcie RTG 15 zł

Protetyka

09.09.2016
Korona porcelanowa 650 zł
Korona pełnoceramiczna na tlenku cyrkonu 1100 zł
Most porcelanowy ( 1 punkt ) 650 zł
Wkład koronowo-korzeniowy metalowy 300 zł
Proteza całkowita akrylowa 700 zł
Proteza szkieletowa 1200 zł
Proteza acetalowa 1500 zł
Naprawa protezy (sklejenie) 80 zł
Licówki pełnoceramiczne 1100 zł
Inley onley kompozytowy 700 zł
Inley onley pełnoceramiczny 1100 zł
Szyna zgryzowa relaksacyjna 500 zł

Rezerwacja wizyty

Termin wizyty mogą Państwo ustalić przez internet, wysyłając e-mail, telefonicznie bądź osobiście w gabinecie.

 

Płock, ul.Kwiatka 5A/8
(024) 266 45 35
+48 503 171 276
Zarezerwuj przez Internet Izabela Grabowska-Fighiera - ZnanyLekarz.pl
chirurg stomatolog płock

Stomatologia Płock

Idealny gabinet stomatologiczny to taki, który wzbudza w klientach pewność, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że wykonywana przez nas stomatologia taka właśnie jest. Każdy przyjmujący u nas dentysta posiada nie tylko odpowiednie i wysokie kwalifikacje, ale również właściwe i przyjazne podejście do pacjentów, a już szczególnie takimi cechami odznacza się stomatolog dziecięcy.


Dobry dentysta to taki, który nie tylko poprawnie zdiagnozuje problem, ale też zaproponuje najlepszą metodę leczenia. Współczesna stomatologia oferuje wyjątkowe rozwiązania – bezbolesne, szybkie, bardziej trwałe. I każdy nasz stomatolog właśnie z takich umiejętnie korzysta. Skutecznie i od wielu lat zajmujemy się zarówno profilaktyką zdrowych zębów i pięknego uśmiechu, jak i leczeniem ubytków. W dziedzinie naszej działalności znajduje się także protetyka, a także stomatologia estetyczna.


U nas dla każdego klienta znajdzie się stomatolog rozumiejący konkretne potrzeby wynikające zwłaszcza z wieku pacjenta. Do każdego klienta należy podejść indywidualnie, bo każdy ząb to odrębny przypadek, do którego pod żadnym pozorem nie można podchodzić w sposób mechaniczny. Tym też sposobem przyjmuje u nas stomatolog dziecięcy, który jest doskonale obeznany ze specyfiką pierwszych ząbków oraz wyróżnia się wyjątkowym podejściem do najmłodszych pacjentów, dentyści, dla których protetyka nie kryje w sobie tajemnic, czy też dentysta, który jest specjalistą od pięknego uśmiechu.


Możesz być pewien profesjonalnej opieki stomatologicznej ponieważ lekarz Izabela Grabowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, posiadając dyplom nr: 680/215 oraz legitymację członkowską nr: 424


Zapewniamy, że każdy pracujący u nas stomatolog korzysta z materiałów gwarantujących trwałość i estetyczny efekt. Ponadto sięgamy po nowoczesne urządzenia (w tym kamerę wewnątrzustną), mamy także możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu. Leczenie kanałowe natomiast wykonujemy mikroskopem endodontycznym, który zapewnia większą precyzję wykonywanego zabiegu. Zaawansowana protetyka potrafi sprawić, że pacjent szybko zapomni o poczynionych zmianach, ciesząc się pięknym uśmiechem.


Każdy nasz dentysta to gwarancja wysokiej jakości usług oraz przyjaznej atmosfery. Oferujemy Państwu gabinet dentystyczny o charakterze rodzinnym, który zapewni komfort i uśmiech na twarzy wszystkim pacjentom, bez względu na wiek.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Stomatolog Izabela Grabowska. Projekt i wykonanie: HEDEA | Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.