implanty płock

Już teraz zarezerwuj wizytę elektronicznie!

Z początkiem roku 2020 wprowadziliśmy możliwość elektronicznej rezerwacji.

Kliknij i zarezerwuj

Nasze usługi

U dzieci najmłodszych zaraz po pojawieniu się pierwszych ząbków nawet jeszcze całkowicie niewyrżniętych, zabiegi higieniczne są bardzo ważne, gdyż zęby są słabo zmineralizowane.

 

Pierwsze zabiegi można prowadzić za pomocą płatka gazy nawiniętego na palec wskazujący nasączonego deliaktnym naparem rumianku. Nie należy używać pasty z dużą zawartością fluoru u małych dzieci, a u najmłodszych myjemy ząbki nie używając pasty.

 

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już od pierwszych ząbków. Od tego, w jakim stanie będą znajdować się zęby mleczne, będzie zależeć kondycja tych stałych. Stomatolog dziecięcy pomoże przeprowadzić każdego maluszka zarówno przez profilaktykę mleczaków, jak i leczenie ubytków. To także pomoc w korygowaniu wad zgryzu i innych dysfunkcji jamy ustnej.

 

Stomatolog dziecięcy powinien uczestniczyć w życiu dziecka od momentu, gdy zaczną pojawiać się pierwsze zęby. Będzie mógł on wówczas kontrolować ich rozwój oraz wskazywać rodzicom prawidłowe kierunki pielęgnacyjne. A gdy pojawi się jakieś problem, będzie można szybko zareagować. A dobry stomatolog dziecięcy to gwarancja, że zabieg zostanie wykonany z maksymalną delikatnością, ale skutecznie, oraz przy użyciu nowoczesnej technologii i najwyższej jakości materiałów, np. specjalnych kolorowych plomb.

 

Co ważne, nasz stomatolog dziecięcy to nie tylko profesjonalizm i wysoka jakość usług, ale także odpowiednie podejście do młodych pacjentów, którzy wymagają zarówno szczególnej opieki lekarskiej, jak i wsparcia psychologicznego.

 

czyszczenie powierzchni zewnętrznych zębów

Czyścimy powierzchnie zewnętrznych zębów.
Lekko otwarte usta, szczoteczka ustawiona prostopadle do powierzchni zewnętrznej zębów. Wykonujemy drobne okrężne ruchy przypominające rysowanie małych kółeczek - przesuwamy szczoteczkę od tyłu do przodu.

czyszczenie powierzchni wewnętrznych zębów

Czyścimy powierzchnie wewnętrzne zębów.
Buzia szeroko otwarta. Wykonujemy ruchy okrężne oraz wymiatające. Ruchy wymiatające powtarzamy kilkakrotnie w każdym miejscu.

powierzchnie żujące zębów

Czyścimy powierzchnie żujące zębów.
Buzia otwarta. Szczotkujemy zeby prostymi ruchami od przodu do tyłu i z powrotem. Ruchy te wykonujemy kilkakrotnie na zebach górnych i dolnych. Całe szczotkowanie zebów powinnotrwać 2-3 minuty.


A dla naszych milusińskich mamy śliczne kolorowe plombki. TWINKY STAR. Twinky star – jest nowoczesnym materiałem wypełnieniowym, który błyszczy w 7 kolorach. Ze swoimi 7 bajecznymi kolorami zainteresuje małych pacjentów, a błyszczący brokat wprawi je w prawdziwy zachwyt. Możliwość dokonania wyboru przez dziecko pomiędzy dostępnymi kolorami: złotym, srebrnym, niebieskim, różowym, zielonym, pomarańczowym i cytrynowym zachęci je do współpracy podczas zabiegu.

 

Pani doktor radzi maluchom:

Kochane maluchy pani doktor ma dla was kilka rad, które pozwolą wam utrzymać ząbki w zdrowiu i radości:)

 

zdrowe odżywianie

Odżywiajcie się zdrowo: pijcie mleko, jedzcie biały ser, czarny chleb, owoce, warzywa.

unikanie cukierków

Unikajcie cukierków, czekoladek, a jeżeli zjecie, to umyjcie zeby zaraz po zjedzeniu słodyczy.

pasta do zębów z fluorem

Myjcie zęby pastą z fluorem rano, wieczorem i po kazdym posiłku. Szczotkujcie zeby 2-3 minuty, a szczoteczkę zmieniajcie co 2-3 miesiące.

wizyty u lekarza stomatologa

Co najmniej dwa razy w roku chodźcie do lekarza stomatologa.

 

Nasze maluchy

Oto nasze dzielne maluchy! Jeśli chcesz dołączyć do naszej galerii, zapraszamy do gabinetu.

Rezerwacja wizyty

Termin wizyty mogą Państwo ustalić przez internet, wysyłając e-mail, telefonicznie bądź osobiście w gabinecie.

 

NOWOŚĆ: Zarezerwuj wizytę przez internet!

 

Płock, ul.Słoneczna 3
+48 503 171 276

Zarezerwuj przez Internet

Izabela Grabowska-Fighiera - ZnanyLekarz.pl

chirurg stomatolog płock

Stomatologia Płock

Idealny gabinet stomatologiczny to taki, który wzbudza w klientach pewność, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że wykonywana przez nas stomatologia taka właśnie jest. Każdy przyjmujący u nas dentysta posiada nie tylko odpowiednie i wysokie kwalifikacje, ale również właściwe i przyjazne podejście do pacjentów, a już szczególnie takimi cechami odznacza się stomatolog dziecięcy.


Dobry dentysta to taki, który nie tylko poprawnie zdiagnozuje problem, ale też zaproponuje najlepszą metodę leczenia. Współczesna stomatologia oferuje wyjątkowe rozwiązania – bezbolesne, szybkie, bardziej trwałe. I każdy nasz stomatolog właśnie z takich umiejętnie korzysta. Skutecznie i od wielu lat zajmujemy się zarówno profilaktyką zdrowych zębów i pięknego uśmiechu, jak i leczeniem ubytków. W dziedzinie naszej działalności znajduje się także protetyka, a także stomatologia estetyczna.


U nas dla każdego klienta znajdzie się stomatolog rozumiejący konkretne potrzeby wynikające zwłaszcza z wieku pacjenta. Do każdego klienta należy podejść indywidualnie, bo każdy ząb to odrębny przypadek, do którego pod żadnym pozorem nie można podchodzić w sposób mechaniczny. Tym też sposobem przyjmuje u nas stomatolog dziecięcy, który jest doskonale obeznany ze specyfiką pierwszych ząbków oraz wyróżnia się wyjątkowym podejściem do najmłodszych pacjentów, dentyści, dla których protetyka nie kryje w sobie tajemnic, czy też dentysta, który jest specjalistą od pięknego uśmiechu.


Możesz być pewien profesjonalnej opieki stomatologicznej ponieważ lekarz Izabela Grabowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, posiadając dyplom nr: 680/215 oraz legitymację członkowską nr: 424


Zapewniamy, że każdy pracujący u nas stomatolog korzysta z materiałów gwarantujących trwałość i estetyczny efekt. Ponadto sięgamy po nowoczesne urządzenia (w tym kamerę wewnątrzustną), mamy także możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu. Leczenie kanałowe natomiast wykonujemy mikroskopem endodontycznym, który zapewnia większą precyzję wykonywanego zabiegu. Zaawansowana protetyka potrafi sprawić, że pacjent szybko zapomni o poczynionych zmianach, ciesząc się pięknym uśmiechem.


Każdy nasz dentysta to gwarancja wysokiej jakości usług oraz przyjaznej atmosfery. Oferujemy Państwu gabinet dentystyczny o charakterze rodzinnym, który zapewni komfort i uśmiech na twarzy wszystkim pacjentom, bez względu na wiek.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Stomatolog Izabela Grabowska. | Polityka prywatności | Informacja
Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.