implanty płock

Już teraz zarezerwuj wizytę elektronicznie!

Z początkiem roku 2020 wprowadziliśmy możliwość elektronicznej rezerwacji.

Kliknij i zarezerwuj

Nasze usługi

Gabinet dentystyczny powstał w 2004r. Naszym celem poza dbaniem o zdrowie i wygląd jest dobre samopoczucie pacjentów i pozbycie się lęku związanego z wizytą u dentysty. Staramy się by wizyta w naszym gabinecie była kojarzona jako jeden z miłych elementów dnia.

W naszej praktyce staramy się proponować pacjentom zawsze najnowsze rozwiązania dostępne w stomatologii. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby połączenia najwyższej estetyki i trwałości prac – stosujemy materiały dające taką gwarancję. Nowoczesny sprzęt taki jak kamera wewnątrzustna i RTG zapewnia możliwość obserwacji przez pacjenta każdego etapu leczenia.

Zapewniamy Państwu całkowicie bezbolesne leczenie przeprowadzone przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi, urządzeń i materiałów. Naszą dewizą w pracy zawodowej jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i umiejętności.
Szczególną troską otaczamy naszych małych pacjentów. Wiemy jak ważny jest pierwszy kontakt dziecka z gabinetem i lekarzem stomatologiem. Staramy się zapewnić małym pacjentom komfort i przyjazną atmosferę. Po wizycie na naszych dzielnych pacjentów czekają nagrody. A oto nasz zespół:

 

stomatolog Grabowska-Fighiera

Izabela Grabowska-Fighiera

Pochodzę z rodziny lekarskiej. Od dziecka moją pasją była medycyna. Studia ukończyłam w 2000r, na wydziale stomatologii Akademi Medycznej w Łodzi. Od 2001r. pracuję i mieszkam w Płocku. Przez wiele lat związana byłam zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Płocku. Tam pracowałam w specjalistycznej poradni chirurgii stomatologicznej. W 2004 r. otworzyłam indywidualną praktykę lekarską, w której pracuję do dziś. Wolne chwile od pracy to czas, który poświęcam swojej rodzinie. Uwielbiam wspólnie z nimi podróżować, gotować i czytać książki.

Praca z mikroskopem endodontycznym >>

dentysta Dobrzeniecka

Lena Dobrzeniecka

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Płocku. Ukończyła widział higieny stomatologicznej w 2008r. Zainteresowania: pływanie, Tai-chi, podróże, medycyna holistyczna, ksiązki i filmy.

higiena stomatologiczna maja kowalska

Maja Kowalska

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Płocku. Ukończyła widział higieny stomatologicznej w 2006r. Zainteresowania: pływanie, taniec, ksiązki i filmy.

progus

Paweł Roguś

Absolwent Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej ponadto jego specjalnością jest też implantologia, chirurgia stomatologiczna. Na co dzień operuje w Szpitali Klinicznym im. Prof. Dr W. Orłowskiego na Oddziale Chirurgii plastycznej. Pogodny i przyjazny, jego pozytywne i fachowe podejście pozwoli każdemu odprężyć się nawet przed bardziej skomplikowanymi zabiegami lub operacjami. Posiada w dorobku naukowym liczne dyplomy ukończonych szkoleń w Polsce i za granicami kraju. Szkoli lekarzy z zakresu odbudowy kostnej i implantologii. Pomijając wiedzę i mistrzowskie umiejętności z zakresu implantologii jako człowiek jest pozytywnie nastawiony do życia i stara się czerpać z niego wszystko na co pozwala mu napięty grafik. Żyje bardzo aktywnie uprawia liczne sporty motorowodne, żeglarstwo, posiada licencję pilota, jest fanem szybkich samochodów i motocykli.

Rezerwacja wizyty

Termin wizyty mogą Państwo ustalić przez internet, wysyłając e-mail, telefonicznie bądź osobiście w gabinecie.

 

NOWOŚĆ: Zarezerwuj wizytę przez internet!

 

Płock, ul.Słoneczna 3
+48 503 171 276

Zarezerwuj przez Internet

Izabela Grabowska-Fighiera - ZnanyLekarz.pl

chirurg stomatolog płock

Stomatologia Płock

Idealny gabinet stomatologiczny to taki, który wzbudza w klientach pewność, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że wykonywana przez nas stomatologia taka właśnie jest. Każdy przyjmujący u nas dentysta posiada nie tylko odpowiednie i wysokie kwalifikacje, ale również właściwe i przyjazne podejście do pacjentów, a już szczególnie takimi cechami odznacza się stomatolog dziecięcy.


Dobry dentysta to taki, który nie tylko poprawnie zdiagnozuje problem, ale też zaproponuje najlepszą metodę leczenia. Współczesna stomatologia oferuje wyjątkowe rozwiązania – bezbolesne, szybkie, bardziej trwałe. I każdy nasz stomatolog właśnie z takich umiejętnie korzysta. Skutecznie i od wielu lat zajmujemy się zarówno profilaktyką zdrowych zębów i pięknego uśmiechu, jak i leczeniem ubytków. W dziedzinie naszej działalności znajduje się także protetyka, a także stomatologia estetyczna.


U nas dla każdego klienta znajdzie się stomatolog rozumiejący konkretne potrzeby wynikające zwłaszcza z wieku pacjenta. Do każdego klienta należy podejść indywidualnie, bo każdy ząb to odrębny przypadek, do którego pod żadnym pozorem nie można podchodzić w sposób mechaniczny. Tym też sposobem przyjmuje u nas stomatolog dziecięcy, który jest doskonale obeznany ze specyfiką pierwszych ząbków oraz wyróżnia się wyjątkowym podejściem do najmłodszych pacjentów, dentyści, dla których protetyka nie kryje w sobie tajemnic, czy też dentysta, który jest specjalistą od pięknego uśmiechu.


Możesz być pewien profesjonalnej opieki stomatologicznej ponieważ lekarz Izabela Grabowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, posiadając dyplom nr: 680/215 oraz legitymację członkowską nr: 424


Zapewniamy, że każdy pracujący u nas stomatolog korzysta z materiałów gwarantujących trwałość i estetyczny efekt. Ponadto sięgamy po nowoczesne urządzenia (w tym kamerę wewnątrzustną), mamy także możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu. Leczenie kanałowe natomiast wykonujemy mikroskopem endodontycznym, który zapewnia większą precyzję wykonywanego zabiegu. Zaawansowana protetyka potrafi sprawić, że pacjent szybko zapomni o poczynionych zmianach, ciesząc się pięknym uśmiechem.


Każdy nasz dentysta to gwarancja wysokiej jakości usług oraz przyjaznej atmosfery. Oferujemy Państwu gabinet dentystyczny o charakterze rodzinnym, który zapewni komfort i uśmiech na twarzy wszystkim pacjentom, bez względu na wiek.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Stomatolog Izabela Grabowska. | Polityka prywatności | Informacja
Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.