implanty płock

Już teraz zarezerwuj wizytę elektronicznie!

Z początkiem roku 2020 wprowadziliśmy możliwość elektronicznej rezerwacji.

Kliknij i zarezerwuj

Nasze usługi

Wizyty u dentysty nie są przyjemne, z tym zgodzi się chyba każdy z nas. Niemniej również każdy powinien zgodzić się, że raz na jakiś czas odwiedziny i stomatologa są bardziej niż konieczne. Choć przed taką wizytą potrafimy nawet nie spać całą noc, ostatecznie i tak musimy zjawić się w gabinecie lekarza dentysty. Czy jednak naprawdę chirurg stomatolog powinien napawać nas aż takim strachem? Otóż wcale niekoniecznie. Dzisiejsze metody ekstrakcji zębów i wykonywania różnego rodzaju operacji na dziąsłach, dają pacjentowi duży komfort i minimalizują ból. W dawnych czasach wyrywanie zęba nierzadko odbywało się "na żywca", co wiązało się z ogromnym cierpieniem. Dopiero wielki ból zakażonego zęba lub dziąsła był w stanie zmusić nas do wizyty u dentysty, co nie jest niczym zaskakującym. Jednak czasy zmieniły się diametralnie i pora byśmy przestali bać się stomatologów, włączając w to chirurgów stomatologicznych. Nie ma powodu by straszyć swoje dzieci i od małego rozwijać w nich niechęć i strach do lekarzy dentystów.

 

Metody jaki dziś są stosowane na chirurgii stomatologicznej, to przede wszystkim skuteczne i głębokie znieczulenia. Zastrzyki robione w okolicy dziąsła nie bolą bardziej niż ugryzienie komara, a już po chwili cała okolica jamy ustnej drętwieje, pozwalając nam na spokojne przetrwanie zabiegu. Dobry chirurg stomatolog za główny cel obiera sobie dobro pacjenta i możliwe jak największe zminimalizowanie jego cierpienia. Mit "dentystów-sadystów" powoli umiera śmiercią naturalną, ponieważ takie osoby nie mają wielkich szans na sukces w dzisiejszym świecie. Pacjent ma wybór, może skorzystać z innego ośrodka, albo porzucić leczenie w publicznej służbie zdrowia. Ponadto, dostępne dziś substancje, którymi wykonywane jest znieczulenie, nie tylko działają bardzo skutecznie, ale również wystarczająco długo. Dawniej zdarzało się że znieczulenie "puszczało" w trakcie zabiegu, dziś nic takiego nam nie grozi. Co więcej, ból nie będzie nam dokuczał jeszcze przez wiele godzin po zabiegu, będziemy więc mieć bardzo dużo czasu na zażycie dodatkowych środków przeciwbólowych po powrocie do domu.

 

Chirurg stomatolog Płock zaprasza na wizytę!

 

Rezerwacja wizyty

Termin wizyty mogą Państwo ustalić przez internet, wysyłając e-mail, telefonicznie bądź osobiście w gabinecie.

 

NOWOŚĆ: Zarezerwuj wizytę przez internet!

 

Płock, ul.Słoneczna 3
+48 503 171 276

Zarezerwuj przez Internet

Izabela Grabowska-Fighiera - ZnanyLekarz.pl

chirurg stomatolog płock

Stomatologia Płock

Idealny gabinet stomatologiczny to taki, który wzbudza w klientach pewność, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że wykonywana przez nas stomatologia taka właśnie jest. Każdy przyjmujący u nas dentysta posiada nie tylko odpowiednie i wysokie kwalifikacje, ale również właściwe i przyjazne podejście do pacjentów, a już szczególnie takimi cechami odznacza się stomatolog dziecięcy.


Dobry dentysta to taki, który nie tylko poprawnie zdiagnozuje problem, ale też zaproponuje najlepszą metodę leczenia. Współczesna stomatologia oferuje wyjątkowe rozwiązania – bezbolesne, szybkie, bardziej trwałe. I każdy nasz stomatolog właśnie z takich umiejętnie korzysta. Skutecznie i od wielu lat zajmujemy się zarówno profilaktyką zdrowych zębów i pięknego uśmiechu, jak i leczeniem ubytków. W dziedzinie naszej działalności znajduje się także protetyka, a także stomatologia estetyczna.


U nas dla każdego klienta znajdzie się stomatolog rozumiejący konkretne potrzeby wynikające zwłaszcza z wieku pacjenta. Do każdego klienta należy podejść indywidualnie, bo każdy ząb to odrębny przypadek, do którego pod żadnym pozorem nie można podchodzić w sposób mechaniczny. Tym też sposobem przyjmuje u nas stomatolog dziecięcy, który jest doskonale obeznany ze specyfiką pierwszych ząbków oraz wyróżnia się wyjątkowym podejściem do najmłodszych pacjentów, dentyści, dla których protetyka nie kryje w sobie tajemnic, czy też dentysta, który jest specjalistą od pięknego uśmiechu.


Możesz być pewien profesjonalnej opieki stomatologicznej ponieważ lekarz Izabela Grabowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, posiadając dyplom nr: 680/215 oraz legitymację członkowską nr: 424


Zapewniamy, że każdy pracujący u nas stomatolog korzysta z materiałów gwarantujących trwałość i estetyczny efekt. Ponadto sięgamy po nowoczesne urządzenia (w tym kamerę wewnątrzustną), mamy także możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu. Leczenie kanałowe natomiast wykonujemy mikroskopem endodontycznym, który zapewnia większą precyzję wykonywanego zabiegu. Zaawansowana protetyka potrafi sprawić, że pacjent szybko zapomni o poczynionych zmianach, ciesząc się pięknym uśmiechem.


Każdy nasz dentysta to gwarancja wysokiej jakości usług oraz przyjaznej atmosfery. Oferujemy Państwu gabinet dentystyczny o charakterze rodzinnym, który zapewni komfort i uśmiech na twarzy wszystkim pacjentom, bez względu na wiek.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Stomatolog Izabela Grabowska. | Polityka prywatności | Informacja
Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.