implanty płock

Chirurg stomatolog z Płocka wita!

Nazywam się Izabela Grabowska-Fighiera. Gabinet Dentystyczny został założony w kwietniu 2004r. Mieści się przy ulicy Kwiatka 5A/8 w Płocku. Gwarantujemy usługi w miłej atmosferze przy uzyciu nowoczesnego sprzętu i doskonałych materiałów. Zachęcamy do odwiedzania całymi rodzinami - dzieci mogą przyzwyczaić się do gabinetu stomatologicznego.

czytaj więcej

Nasze usługi

W oparciu o bagate doświadczenie zespołu i przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, zapewniamy najwyższej jakości opiekę stomatologiczną z zakresu:

 

stomatologia zachowawcza płock

Stomatologii Zachowawczej

stomatologia estetyczna płock

Stomatologii estetycznej

chirurgia stomatologiczna płock

Chirurgii stomatologicznej

protetyka płock

Protetyki

endodoncja płock

Endodoncji

profilaktyka płock

Profilaktyki

Dokładamy wszelkich starań aby czuli się Państwo u nas komfortowo, a leczenie przebiegało w bezstresowej i miłej atmosferze.

dowiedz się więcej

Stomatologia zachowawcza to dziedzina , która zajmuje się nie tylko leczeniem zębów ale także ich estetyką.Przebarwienia , szczególnie zębów przednich mogą w większości przypadków stanowić poważny problem estetyczny.Skuteczność wybielania takich zębów jest zależna od przyczyny przebarwienia. Kandydatami do wybielania są pacjenci, których zęby uległy przebarwieniu z wiekiem , z powodu zabarwiających pokarmów , leczenia endodontycznego, palenia papierosów.

Metody wybielania:
- Wybielanie jednoseansowe w gabinecie – podczas wizyty lekarz nakłada na zęby żel wybielający ( stężony 30-35% roztwór nadtlenku wodoru) w połączeniu z ciepłem i światłem . Wizyta trwa od 60 do 120 minut.
- wybielanie w domu( met. nakładkowa)
– polega na zastosowaniu miękkiej szyny , którą nakłada się na zęby . Nakładkę wypełnia się żelem wybielającym zawierającym średnio stężony nadtlenek mocznika (karbamidu)i nosi na zębach w nocy przez okres ok. 2 tygodni , aż do uzyskania oczekiwanego efektu wybielającego.

Wybielanie jest w zasadzie zabiegiem bezpiecznym , choć przy stosowaniu wysokich stężeń preparatów mogą wystąpić problemy z tolerancją. Do podstawowych działań niepożądanych wybielania zębów przy pomocy stężonych preparatów należy łagodna przejściowa nadwrażliwość zębów oraz miejscowe podrażnienie jamy ustnej.

Piśmiennictwo: Stomatologia zachowawcza- Zbigniew Jańczuk Oral Core Report

Rezerwacja wizyty

Termin wizyty mogą Państwo ustalić przez internet, wysyłając e-mail, telefonicznie bądź osobiście w gabinecie.

 

Płock, ul.Kwiatka 5A/8
(024) 266 45 35
+48 503 171 276
Zarezerwuj przez Internet Izabela Grabowska-Fighiera - ZnanyLekarz.pl
chirurg stomatolog płock

Stomatologia Płock

Idealny gabinet stomatologiczny to taki, który wzbudza w klientach pewność, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że wykonywana przez nas stomatologia taka właśnie jest. Każdy przyjmujący u nas dentysta posiada nie tylko odpowiednie i wysokie kwalifikacje, ale również właściwe i przyjazne podejście do pacjentów, a już szczególnie takimi cechami odznacza się stomatolog dziecięcy.


Dobry dentysta to taki, który nie tylko poprawnie zdiagnozuje problem, ale też zaproponuje najlepszą metodę leczenia. Współczesna stomatologia oferuje wyjątkowe rozwiązania – bezbolesne, szybkie, bardziej trwałe. I każdy nasz stomatolog właśnie z takich umiejętnie korzysta. Skutecznie i od wielu lat zajmujemy się zarówno profilaktyką zdrowych zębów i pięknego uśmiechu, jak i leczeniem ubytków. W dziedzinie naszej działalności znajduje się także protetyka, a także stomatologia estetyczna.


U nas dla każdego klienta znajdzie się stomatolog rozumiejący konkretne potrzeby wynikające zwłaszcza z wieku pacjenta. Do każdego klienta należy podejść indywidualnie, bo każdy ząb to odrębny przypadek, do którego pod żadnym pozorem nie można podchodzić w sposób mechaniczny. Tym też sposobem przyjmuje u nas stomatolog dziecięcy, który jest doskonale obeznany ze specyfiką pierwszych ząbków oraz wyróżnia się wyjątkowym podejściem do najmłodszych pacjentów, dentyści, dla których protetyka nie kryje w sobie tajemnic, czy też dentysta, który jest specjalistą od pięknego uśmiechu.


Możesz być pewien profesjonalnej opieki stomatologicznej ponieważ lekarz Izabela Grabowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, posiadając dyplom nr: 680/215 oraz legitymację członkowską nr: 424


Zapewniamy, że każdy pracujący u nas stomatolog korzysta z materiałów gwarantujących trwałość i estetyczny efekt. Ponadto sięgamy po nowoczesne urządzenia (w tym kamerę wewnątrzustną), mamy także możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu. Leczenie kanałowe natomiast wykonujemy mikroskopem endodontycznym, który zapewnia większą precyzję wykonywanego zabiegu. Zaawansowana protetyka potrafi sprawić, że pacjent szybko zapomni o poczynionych zmianach, ciesząc się pięknym uśmiechem.


Każdy nasz dentysta to gwarancja wysokiej jakości usług oraz przyjaznej atmosfery. Oferujemy Państwu gabinet dentystyczny o charakterze rodzinnym, który zapewni komfort i uśmiech na twarzy wszystkim pacjentom, bez względu na wiek.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Stomatolog Izabela Grabowska. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.